Познати

ШОК ПОТЕГ НА СИНОТ НА ДРАГАНА МИРКОВИЌ: Јавно ја поддржа мајка му, а му зададе најнизок удар на татко му – кога ќе дознае нема да му биде сеедно! (ФОТО)

ШОК ПОТЕГ НА СИНОТ НА ДРАГАНА МИРКОВИЌ: Јавно ја поддржа мајка му, а му зададе најнизок удар на татко му – кога ќе дознае нема да му биде сеедно! (ФОТО)

Разводот на Драгана Мирковиќ и Тони Бијелиќ го собра медиумското внимание деновиве наназад, а откако бизнисменот си го врати профилот на Инстаграм е откриено многу повеќе за нивните семејни односи, поточно односот со децата.

Имено Тони во еден момент ги угасна сите социјални мрежи, а сега во врати својот Инстаграм профил, по што јавноста остана шокирана од еден детаљ кој го открија медиумите во соседна Србија.

Тој ја одследил својата поранешна сопруга, а ги следи своите две деца, синот Марко и ќерката Мануела, но сепак синот не го следи него.

Ова доведува до сомнеж каков е навистина нивниот однос откако пејачката искрено соопшти дека се разведува од сопругот и дека тој веќе живее со друга жена.

Најнови вести од Познати

To top