Познати

ОВА Е ИДНАТА СНАА НА ДРАГАНА МИРКОВИЌ – таа е вистинска убавица која го завела нејзиниот син, а кога им било најтешко го направила ова за нив! (ФОТО)

Неодамна се појави веста дека Драгана Мирковиќ и Тони Бијелиќ се разведуваат по 24 години брак…

ОВА Е ИДНАТА СНАА НА ДРАГАНА МИРКОВИЌ – таа е вистинска убавица која го завела нејзиниот син, а кога им било најтешко го направила ова за нив! (ФОТО)

Никој не можеше да поверува на информацијата дека бракот на Драгана и Тони се распаѓа. Пејачката во изјава откри дека двајцата не живеат под ист покрив од 2021 година, што многумина ги шокираше, бидејќи непосредно пред тоа Тони бил на концертот на неговата сопруга во Белград.

Бијелиќ го напуштил величествениот замок во Германија, додека Мануела и Марко останале со мајка си во најтешките моменти за семејството. Уште една личност која му беше голема поддршка на семејството во тешките моменти беше девојката на Марко Бијелиќ.

Имено, Марко Бијелиќ имаше голема поддршка од убавата бринета Анастасија Дијановиќ. Таа беше и на концертот на Драгана за да и даде поддршка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anastasia (@adijanovic)

На нејзиниот профил на Инстаграм пишува дека Анастасија се занимава со графички дизајн, а во јуни годинава треба да наполни 22 години.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anastasia (@adijanovic)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anastasia (@adijanovic)

To top