Познати пејачот повеќе не плаче

ХАРИС ИМА НОВА ДЕВОЈКА КОЈА Е КОПИЈА НА МЕЛИНА: Пејачот се уште е фатален за девојките, таа е помлада од него 15 години, а еве со што се занимава!

Пејачот Харис Џиновиќ наводно има девојка која е 15 години помлада од него.

ХАРИС ИМА НОВА ДЕВОЈКА КОЈА Е КОПИЈА НА МЕЛИНА: Пејачот се уште е фатален за девојките, таа е помлада од него 15 години, а еве со што се занимава!

Имено, според тамошните медиуми, Харис Џиновиќ по разводот со Мелина Џиновиќ наводно ужива во романса со успешна деловна жена која е 15 години помлада од него.

– Разводот беше многу потежок за Харис отколку за Мелина, а тоа стана јасно со секое негово појавување во јавноста и медиумите. Едноставно не можеше да сфати дека се разведуваат после сите овие години. Долго време се обидуваше да ја спаси таа врска, дури две години пред официјално да се разделат. Стана неподносливо да се слуша колку е повреден откако се појавија тврдењата дека Мелина е во врска со белградски бизнисмен. Се откажавме од секоја шанса тој некогаш да го преболи распадот на својот брак. Сепак, два месеци по разводот, спонтано стапил во контакт со жена која ја познава одамна и по неколку средби влегле во романса – тврди изворот и открива дека новата избраничка на пејачот наводно личи на Мелина и дека тие се видени во рестораните во главниот град.

– Харис отсекогаш бил обожавател на убави жени. Сите негови пријатели и познаници се такви. Токму затоа не бевме изненадени кога го обнови контактот со еден од најфасцинантните луѓе од неговата околина. На прв поглед многу личи на Мелина, бидејќи е привлечна, згодна и негувана, а бидејќи е успешна во работата што ја работи и имаат заеднички пријатели, блискоста дојде спонтано. Не само што не крие дека започнал романса, туку последниве денови се видени во престижни ресторани во главниот град. Воопшто не го интересира што ќе мисли Мелина за тоа бидејќи преку новата партнерка сфатил дека се уште е жив и може да ужива во љубовта. Тоа му даде нов ветер зад себе и ужива во секој момент што го поминува со новата партнерка – рекол изворот со тврдења дека Харис се уште е претпазлив кога се во прашање емоциите.

-Иако му се допаѓа друштвото на таа жена, тој не сака да брза и да го преплавуваат емоциите. Тие добро се забавуваат, поминуваат неколку часа дневно заедно и уживаат еден со друг надвор од неговиот семеен дом. Освен што разводот со Мелина го смета за одлична лекција, тој во никој случај не сака неговите деца да се запознаат со неа, со оглед на тоа што тукушто започнал врска. Тој ја повлече раката кога се во прашање изјавите за Мелина, со оглед на тоа што конечно се помири со фактот дека нема враќање назад и повеќе не чувствува ниту желба ниту потреба да се смири со неа. Пред само неколку дена ни кажа дека не е за фрлање и дека се уште е кобен за убавиците. Ова е јасен знак дека и тој успеал да го преболи, и дека му доаѓаат некои подобри денови – тврди изворот.

Инаку да потсетиме, како што пишуваа медиумите, Мелина наводно веќе половина година ужива во романса со две години постар бизнисмен од неа.

– На сите им е јасно дека бракот на Мелин и Харис одамна го изгубил сјајот и дека е прашање на денот кога ќе се разведат. Иако нивната врска почнала да се лади многу пред да ја напушти семејната вила, таа успеала да сокрие дека вистинската причина поради која ставила точка на тој брак е маж кој го запознала минатата година и започнала романса со него – истакнал тогаш изворот додаде:

– Нејзиниот нов емотивен партнер важи за еден од најпосакуваните мажи на јавната сцена. Секој слободен момент го користат да бидат заедно, а тој ја опсипува со скапи подароци и внимание, па таа се чувствува како заљубена тинејџерка. Со оглед на тоа дека неговата работа е примарна и дека сака сликата што постои за него да биде неизвалкана, се договориле да го кријат фактот дека се заедно колку што можат. Нивните блиски пријатели се воодушевени од врската, и често се шегуваат дека таа конечно има партнер кој ќе оди со неа – рекол изворот, тврдејќи дека се гледале во неговиот луксузен стан.

To top