Познати

ПРВО ОГЛАСУВАЊЕ НА ВИЛИЈАМ ОТКАКО КЕЈТ ОТКРИ ДЕКА ИМА РАК: Еве што сподели тој на нивниот заеднички профил, тешко го прифатил ова! (ФОТО)

ПРВО ОГЛАСУВАЊЕ НА ВИЛИЈАМ ОТКАКО КЕЈТ ОТКРИ ДЕКА ИМА РАК: Еве што сподели тој на нивниот заеднички профил, тешко го прифатил ова! (ФОТО)

Принцот Вилијам се огласи на социјалните мрежи за прв пат откако Кејт ја објави дијагнозата на рак.

Попладнево принцот објави лична порака на официјалниот Инстаграм профил што го дели со принцезата од Велс.

Освојувачката на ЕП со Англија и напаѓач на Астон Вила, Рејчел Дејли денеска објави дека се повлекува од националниот фудбал, пишува Дејли Мејл.

По тој повод тој објави на Инстаграм.

„Ви благодариме за толку многу незаборавни настапи со @Lionesses, @racheldaly3. Уште многу голови за Вила сега!“ напиша тој, пред да ја потпише белешката со неговиот личен потпис, буквата В.

Најнови вести од Познати

To top