Познати

ПРИНЦОТ Е СЕРИОЗНО ЛУТ, А КЕЈТ РАЗОЧАРАНА – кралската аналитичарка откри дека парот не живее на седмо небо и како ги дознавало сите лоши вести за нив!

ПРИНЦОТ Е СЕРИОЗНО ЛУТ, А КЕЈТ РАЗОЧАРАНА – кралската аналитичарка откри дека парот не живее на седмо небо и како ги дознавало сите лоши вести за нив!

Принцот Вилијам и Кејт Мидлтон наводно се вознемирени поради сите теории на заговор кои се појавија за здравјето на принцезата и нејзиното отсуство од очите на јавноста. Кралската аналитичарка Кејти Никол откри дека од извор знае дека и принцот Вилијам и принцезата Кејт се прилично шокирани и искрено изненадени од хаосот предизвикан од гласините.

„Мислам дека има чувство на фрустрација, можеби дури и лутина, секако од страна на Вилијам. Имаат профил на Инстаграм и стотици илјади следбеници. Тие не живеат на седмо небо, свесни се за што се пишува и зборува. И мислам дека има чувство на фрустрација што не можат да стават крај на сè“, рече таа.

Никол додаде дека смета дека неодамнешната снимка на Кејт Мидлтон во посета на фарма во Виндзор ќе ги „намали сите ужасни шпекулации за принцезата од Велс“.

„Мислете дека видеото на кое Кејт шета со Вилијам како носи торба за пазарење, изгледа сосема здраво и среќно, ќе ги смири сите шпекулации што кружат низ интернет со недели.

Но, неверојатно, многу од тие теории сè уште кружат“, рече таа.

„Page Six“ се обиде да контактира со претставници на кралската двојка, но тие не беа достапни за коментар.

Видеото од Кејт Мидлтон како шета со Вилијам за време на викендот беше првото јавно излегување на принцезата од Велс по Божиќ, откако вчера објави ново видео и откри дека боледува од рак.

Сепак, ова не можеше да убеди многумина дека навистина се работи за принцеза во видеото. Неколку од нив истакнуваат дека тоа е двојничката на Кејт, Хајди Аган.

To top