Познати Незгодно

Позираше на „Оскарите“, па падна на црвениот тепих: Славната актерка доживеа незгода поради превисоките потпетици (ВИДЕО)

По падот, Лајза останала да лежи на црвениот тепих насмеана и продолжила да позира.

Позираше на „Оскарите“, па падна на црвениот тепих: Славната актерка доживеа незгода поради превисоките потпетици (ВИДЕО)

Актерката Лајза Коши имаше проблем на црвениот килим поради фактот што облече превисоки потпетици.  Таа на Оскарите носеше потпетици од 20 сантиметри и тоа ја чинеше непријатен момент.

Актерката, ѕвезда на Јутјуб и комичарка приреди своевидна изведба на Оскарите  2024.

По падот, Лајза останала да лежи на црвениот тепих насмеана и продолжила да позира.

Добро е што имаше насмевка на крајот. Таа со стил се снајде во целата ситуација.

Можеби, на крајот на краиштата, таа сакаше Оскарите да ја паметат по овој момент.

To top