Познати време е за работа

Поранешниот на Драгана Мирковиќ во необично друштво: „Оди, готово е!“

Драгана Мирковиќ, стави крај на својата голема љубов.

Поранешниот на Драгана Мирковиќ во необично друштво: „Оди, готово е!“

Пејачката Драгана Мирковиќ и бизнисменот Тони Бијелиќ се разведоа по повеќе од две децении брак.

Една од најпопуларните пејачки на Балканот, Драгана Мирковиќ, стави крај на својата голема љубов. Пред три години почна раздорот на врската, а неодамна таа призна дека е готово со бракот.

Многумина шпекулираат дека Тони има нова љубов и дека не живее во ист дом со пејачката. Бизнисменот само повремено открива на социјалните мрежи каде се наоѓа.

Instagram/tonibijelic

Сега на Инстаграм покажа дека е во Сараево, а друштво му прави пејачот Јашар Ахмедовски.

Во опсиот на фотографијата на која е неговиот скап автомобил, пишува „време е за работа“, а тоа што особено привлече внимание е песната која Тони ја објави.

Станува збор за песната на Јашар „Оди, се е готово“, а следбениците сфатија дека песната ѝ ја посветува на Драгана.

Најнови вести од Познати

To top