снаа

Пронајдени се 38 резултати на тема „снаа“
Познати

Оваа убавица и е снаа на Емина Јаховиќ – не се појавила на свадбата на својот брат, а потоа пејачката направила важна работа за неа (ФОТО)

Семејството на Емина Јаховиќ  е многу бројно и цврсто се држи заедно, а популарната пејачка има и постар брат, но и сестра за кои неретко...
Познати

Брена годинава славата ја прослави без гости- за време на вечерата еве како најмалиот нејзин син ја посрамоти девојка му (ФОТО)

Српската пејачка Лепа Брена вчера ја прослави славата Свети Архангел Михаил попозната како Арангеловден. За жал годинава наместо бенд...
Занимливости

Не можеше да не и пререче на снаата на денот на свадбата- откако оваа свекрва стана за да се пресмета со неа настана вистински хаос (ВИДЕО)

Пословичната нетрпеливост меѓу снаите и свекрвите излегла на виделина во Калифорнија, кога за време на венчавка за малку не дошло до...