снаа

Пронајдени се 26 резултати на тема „снаа“
Познати

Брена годинава славата ја прослави без гости- за време на вечерата еве како најмалиот нејзин син ја посрамоти девојка му (ФОТО)

Српската пејачка Лепа Брена вчера ја прослави славата Свети Архангел Михаил попозната како Арангеловден. За жал годинава наместо бенд...
Занимливости

Не можеше да не и пререче на снаата на денот на свадбата- откако оваа свекрва стана за да се пресмета со неа настана вистински хаос (ВИДЕО)

Пословичната нетрпеливост меѓу снаите и свекрвите излегла на виделина во Калифорнија, кога за време на венчавка за малку не дошло до...
Познати

ФОТО: Новата снаа на Брена дојде во нивниот дом и веднаш го направи ова- очигледно има вистина во она што сите го зборуваат за неа!

Сандра Миљаковиќ е девојката на Виктор Живојиновиќ за која сите зборуваат во последните неколку недели. Таа сега покажа и што прави...
Познати

Снаата на Цеца е вистинска домаќинка- кога ќе дознаете што прво направи Богдана по свадбата ќе ви стане јасно каква жена земал Вељко

Богдана Родиќ и Вељко Ражнатовиќ пред десетина дена се заколнаа на вечна љубов на нивната венчавка која јавноста ја нарече свадба на...
Познати

Не беше на свадба кај братот поради неговата сопруга: Кога ќе видите што и подари Емина за роденден на својата снаа се ќе ви стане јасно

Иако на големо српските медиуми шпекулираа дека пејачката Емина Јаховиќ не зборува со својата снаа за брат на која не и беше ниту на...
Познати

Луксуз на секаде во дневната соба: Цеца ја изненади идната снаа за роденден, а фановите воодушевени од нивниот однос во семејството (ФОТО)

Идната снаа на пејачката Цеца Ражнатовиќ денеска наполни 23 години, а по тој повод свршеницата на Вељко Ражнатовиќ доби неочекувано...
Познати

Шеф Влатко Огненовски „легна на брашно“, подготвен да „рипне во тавче“: Убавата Украинка Олга му го зачини животот (ФОТО)

Требаше да биде банкар… По теркот  на неговите родители… Да ја продолжи семејната традиција, ама… Наместо зад шалтерот или крај сефот,...