Познати

НЕМА ДА ПОВЕРУВАТЕ ДЕКА ИМА 51 ГОДИНА: Италијанската водителка е секс бомба во костим за капење, градите едвај се додржеа во претесното бикини (ФОТО)

Алесија Маркузи, италијанска телевизиска водителка, актерка и поранешен модел, деновиве привлече внимание кога објави фотографија во костим за капење.

НЕМА ДА ПОВЕРУВАТЕ ДЕКА ИМА 51 ГОДИНА: Италијанската водителка е секс бомба во костим за капење, градите едвај се додржеа во претесното бикини (ФОТО)

Сексапилната ТВ водителка позираше во бикини, а за тие фотографии доби бројни комплименти од нејзините следбеници.

Никој не може да поверува дека Алесија има 51 година.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alessia Marcuzzi (@alessiamarcuzzi)

„Можете ли да ги потсетите вашите 20-годишни следбеници колку години имате“, „За да изгледам вака, потребно е чудо“, „Не бевме вакви на 16 години“, „Најубавото тело во Италија, амин“, „Ти благодарам, сега ќе плачам пред огледало“, се само дел од коментарите.

To top