Познати

ФОТО: Теа Таировиќ се соблече, атрактивната пејачка го покажа згодното тело

ФОТО: Теа Таировиќ се соблече, атрактивната пејачка го покажа згодното тело

Пејачката Теа Таировиќ ја разгоре фантазијата со фотографии од плажа и одморот кој конечно си го дозволи, поради низата настапи и обврски околу објавувањето на албумот „Теа“.

Една од најпопуларните пејачки работи напорно и редовно настапува, а пред летото во кое речиси секој ден ќе настапува, но и се подготвува за концертот во белградска арена на 21 септември, решила да одмори неколку денови.

Теа на својот Инстаграм објави фотографии во бикини со кои уште еднаш покажа зошто важи за една од најатрактивните и најпосакуваните пејачки, а реакциите за нејзиниот изглед не изостанаа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tea Tairović (@tea_tairovic)

To top