Познати

Костимот повеќе и откриваше отколку што и покриваше: Се разголи ќерката на Харис и Мелина Џиновиќ (ФОТО)

Ќерката на Харис и Мелина Џиновиќ, Џина, доста е активна на социјалните мрежи, каде и што е често тема на коментирање поради провокативните фотографии кои што ги објавува.

Костимот повеќе и откриваше отколку што и покриваше: Се разголи ќерката на Харис и Мелина Џиновиќ (ФОТО)

Ќерката на Харис и Мелина Џиновиќ, Џина, доста е активна на социјалните мрежи, каде и што е често тема на коментирање поради провокативните фотографии кои што ги објавува.

Дека знае да испровоцира знае, па така овој пат објави доста интересна фотографија, поточно во бикини.

Имено, таа се фотографираше во костим за капење, кој што повеќе откриваше отколку што го покриваше нејзиното тело.

Printscreen/Instagram

„Малку си претерала“, „Ау, какво тело“, „Што ќе речат мајка ти и татко ти“, гласеа некои од коментарите.

Инаку, Харис и Мелина Џиновиќ се разведоа после деценија љубов.

To top