детска соба

Пронајдени се 4 резултати на тема „детска соба“
Познати

Хрватската пејачка на прагот на својата пета деценија ќе стане мајка- на оваа глетка во орманот за бебето ќе и позавидат многу идни мајки

Хрватската пејачка Маја Шупут (41) со своите фанови покажа како изгледа орманот кој го подготвува за својот син кој го очекува оваа пролет. Имено...
Познати

Сè е подготвено за бебето: Хрватската пејачка ја покажа детската соба на нејзиниот син која изгледа како од бајките, за овој детаљ сонува секое бебе

Пејачката Маја Шупут (41) е во 33-та недела од бременоста и како што откри за хрватските медиуми треба да се породи во месец март. За тоа...