Познати Неверство

„Ме молеше да не го удрам“: Мајк Тајсон ја фатил сопругата во кревет со Бред Пит, ги откри деталите

-Требаше да го видиш изразот на неговото лице кога ме виде. Изгледаше како да ги живее последните моменти од својот живот, напиша Тајсон. 

„Ме молеше да не го удрам“: Мајк Тајсон ја фатил сопругата во кревет со Бред Пит, ги откри деталите

Американскиот боксер Мајк Тајсон, како што тврди, ја пронашол својата поранешна сопруга Робин Гивенс во кревет со познатиот актер Бред Пит.

Тој ја опиша оваа ситуација во неговите мемоари „Неспорна вистина“ од 2013 година, што Гивенс го негираше, а инцидентот се случи кога боксерот беше во постапка за развод со Робин.

Дента кога Тајсон требало да ги потпише документите за развод од Гивенс, тој се предомислил и последен пат отишол да ја посети. Тој го паркирал автомобилот пред нејзината куќа и таму го видел автомобилот со Бред, а подоцна ги нашол заедно во спалната соба.

Мајк тврди дека актерот го молел:

„Другар, не ме удирај, не ме удирај“.

-Требаше да го видиш изразот на неговото лице кога ме виде. Изгледаше како да ги живее последните моменти од својот живот, напиша Тајсон.

Тајсон рече дека бил многу лут на Пит.

Гивенс изјави дека некои од тврдењата на боксерот не се точни.

„Делот за влечење на патеката е вистина. Таа објасни дека таа и Бред биле заедно во автомобилот бидејќи се враќале од настан. Пит никогаш не ги коментирал тврдењата.

Најнови вести од Познати

To top