бред пит

Пронајдени се 46 резултати на тема „бред пит“
Познати

Нема никаква сличност со Анџелина и Џенифер: Бред Пит во врска со колешка која е 25 години помлада од него (ФОТО)

Откако се разведе од Анџелина Џоли (44), Бред Пит (55) беше поврзуван со многу жени, а последна во серијата беше духовниот советник Сет Хари...
Познати

Поради обвинувањата за злоставување на деца: Восочната фигура на Мајкл Џексон заменета со фигура на Бред Пит

Најстариот трговски центар во Данска ја отстрани восочната фигура на Мајкл Џексон од страв дека може да биде навредлива за купувачите...
Познати

Сакаше да се сокрие, но го уловија: Бред Пит дојде на роденденот на Џенифер Анистон, се враќа ли старата љубов?

Американскиот актер Бред Пит се појави на прославата на 50-тиот роденден на својата поранешна сопруга Џенифер Анистон. Забавата се одржа...