бред пит

Пронајдени се 70 резултати на тема „бред пит“
Познати

Братот на Бред Пит е копија на него – тој е вистински заводник, но и „тежок“ колку и славниот актер иако има друга професија (ФОТО)

Бред Пит низ целиот свет е познат не само како одличен актер, туку и како еден од најзгодните луѓе на планетата. Но, дали знаевте дека...
Познати

ЗАГРИЖУВАЧКА ФОТОГРАФИЈА: Бред Пит ја напушти болницата во инвалидска количка – фановите вознемирени

57-годишниот Бред Пит е сè уште среде тешка тужба за развод со 45-годишната Анџелина Џоли, а исто така се занимава и со здравствени проблеми. Актерот...