Познати

КОЛЕГАТА НА ДРАГАНА МИРКОВИЌ И ЗАБИ НОЖ ВО ГРБ: Овој пејач се пофали како ужива со поранешниот на пејачката – позираат во Виена со запалени пури (ФОТО)

КОЛЕГАТА НА ДРАГАНА МИРКОВИЌ И ЗАБИ НОЖ ВО ГРБ: Овој пејач се пофали како ужива со поранешниот на пејачката – позираат во Виена со запалени пури (ФОТО)

Бизнисменот Тони Бијелиќ е во фокусот на јавноста поради разводот со пејачката Драгана Мирковиќ веќе неколку недели наназад.

Иако многумина сакаат да останат непристрасни и да не одбираат на чија страна ќе застанат, најголемиот дел ја поддржаа пејачката откако дознаа дека тој ја оставил за помлада жена.

Овој пат на Инстаграм се појави и негова фотографија и сите видоа како изгледа по разводот и шпекулациите дека има нова помлада девојка, додека Драгана е повредена и тажна од целата ситуација.

Тој позира со пејачот Јашар Ахмедовски, додека пушеа пури во еден кафе бар во Виена.

Инаку за потсетување пред неколку дена осамна вест во медиумите дека Тони лумпувал во луксузен хрватски хотел каде го изнајмил претседателскиот апартман, а внатре се случувало вистинска забава, а друштво му правел и дизајнерот Ивица Скоко.

Најнови вести од Познати

To top