Познати

ЌЕРКАТА Е ПОВЛЕЧЕНА, А ПО СИНОТ ЛУДУВААТ ДЕВОЈКИТЕ: Ова е наследникот на Драгана Мирковиќ, дефинитивно ги поседува најскапите „машини“ во светот (ФОТО)

ЌЕРКАТА Е ПОВЛЕЧЕНА, А ПО СИНОТ ЛУДУВААТ ДЕВОЈКИТЕ: Ова е наследникот на Драгана Мирковиќ, дефинитивно ги поседува најскапите „машини“ во светот (ФОТО)

Драгана Мирковиќ и Тони Бијелиќ се разведуваат по 24 години брак, а веста за крахот на нивната љубов изненади многумина, бидејќи важеа за една од најхармоничните двојки.

Пејачката Драгана Мирковиќ и бизнисменот Тони Бијелиќ поминаа 24 години во брак и добија две деца – синот Марко и ќерката Мануела.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marko Bijelic (@marko_vnm)

Иако Драгана уживаше огромна популарност на просторите на поранешна Југославија, таа ја чуваше својата приватност подалеку од очите на јавноста.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marko Bijelic (@marko_vnm)

Децата на популарната пејачка не се експонираат во јавноста, а дури неодамна ги „отклучија“ своите профили на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by V̶E̶N̶O̶M̶ (@marko.vnm)

Од тој момент, наследниците на фолк ѕвездата почнаа да ја интригираат јавноста.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by V̶E̶N̶O̶M̶ (@marko.vnm)

Марко Бијелиќ преку ноќ стана ѕвезда на социјалните мрежи, но и предмет на интерес на многу девојки.

Најнови вести од Познати

To top