Познати

ЌЕ ГЛЕДАТЕ И НЕМА ДА ВЕРУВАТЕ: По целиот притисок Кејт мораше да се појави во јавноста, вака изгледа по три месечна илегала по тешката операција (ФОТО)

ЌЕ ГЛЕДАТЕ И НЕМА ДА ВЕРУВАТЕ: По целиот притисок Кејт мораше да се појави во јавноста, вака изгледа по три месечна илегала по тешката операција (ФОТО)

Кејт Мидлтон, која не е видена во јавноста од јануари, беше забележана со принцот Вилијам како ја посетува нејзината омилена фармерска продавница во Виндзор. Принцезата од Велс изгледаше „среќно, опуштено и здраво“, пишува „Сан“ (The Sun), повикувајќи се на очевидец кој го видел парот.

Двојката пристигнала во продавницата, која се наоѓа недалеку од нивната куќа во Аделаида, во Виндзор.

„По сите гласини што се вртеа,бев запрепастен кога ги видов таму. Кејт отиде на шопинг со Вилијам и изгледаше среќно и навистина изгледаше добро. Не ги носеа децата со нив, но тоа е добар знак дека е доволно добро штом оди до продавница“, вели сведокот.

Фотографии не се направени на молба за приватност на Кејт и Вилијам.

To top