Познати +18

ФОТО: Провокативното издание на Дара Бубамара ја разбуди машката фантазија, стајлинг за кој ќе се зборува, а уште подолго ќе се гледа

Српската пејачка, Дара Бубамара, на својот Инстаграм профил објави фотографии кои ја разбудија машката фантазија.

ФОТО: Провокативното издание на Дара Бубамара ја разбуди машката фантазија, стајлинг за кој ќе се зборува, а уште подолго ќе се гледа

Српската пејачка, Дара Бубамара, на својот Инстаграм профил објави фотографии кои дефинитивно ја разбудија машката фантазија.

Популарната пејачка изминатите неколку месеци посвети многу време на својот физички изглед, па откако публиката ја критикуваше дека има вишок килограми, таа својата линија ја доведе до совршенство.

Дара на Инстаграм објави повеќе фотографии на кои позира во ходник, а за нејзиниот изглед веќе почна многу да се збори.

Имено на неа доминира црната боја, а мини фустанчето и високите потпетици кои најчесто се гледаат кај стриптизерките, дефинитивно ја разбудија машката фантазија.

Целиот сексапилен стајлинг го пополни со црни наочари, па во стилот на „опасна жена“ позира во провокативни пози.

To top