стајлинг

Пронајдени се 3 резултати на тема „стајлинг“
Познати

„Селјаци јас не сум оперска пејачка“: Карлеуша жестоко удри по хејтерите кои се шокираа од нејзиниот брутален костим на настап (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша имаше настап овој викенд во Црна Гора каде се појави во провокативен костим кој повеќе открива него покрива. На многумина...
Кошарка

Сите го коментираат неговиот моден избор: Леброн можеби е крал на кошарката, но вкус за облекување нема баш (ФОТО+ВИДЕО)

Се повеќе кошаркарски експерти се согласуваат дека титулата најдобар играч во историјата која долги години ја има Мајкл Џордан, сега...