дара бубамара

Пронајдени се 107 резултати на тема „дара бубамара“
Познати

Во автомобилот ечи песна од Лепа Брена, Дара Бубамара гази 155 км на час – ја погоди песната, па ги крена рацете од волан (ВИДЕО)

Пејачката повторно објави видео во кое покажува небрежност во сообраќајот. Пејачката Дара Бубамара досега неколку пати објавуваше...
Познати

ГИ КРИЕ ОЧИТЕ СО ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ: Дара по раскинувањето со момчето неутешна, подобро некои луѓе да не ме гледаат во очи

Пејачката Дара Бубамара овие денови речиси никаде не излегува без своите очила за сонце, а причината е повеќе од јасна. Имено пејачката...
Познати

Со една објавена фотографија демантираше сѐ- се огласи Дара Бубамара по веста за раскинување со нејзиното 21 годишно момче (ФОТО)

Пејачката и нејзиното момче претходно ги избришаа заедничките слики Се чини дека раскинувањето меѓу Дара Бубамара и младиот бизнисмен...
Познати

Дрска и безобразна: И платиле брдо пари за да пее, а Дара Бубамара ќе се степаше со дваесетина мажи на ромска свадба (ВИДЕО)

Српската пејачка во една своја прилика ја откри својата најлуда работа која ја направила во својата карира. Имено Дара Бубамара откри...
Познати

Од тоа со што го покажа во теретана на сите им беше јасно како фати 20 годишник- Дара Бубамара со овој задник и парира на Кардашијан (ФОТО)

Српската пејачка Дара Бубамара освен по големите без временски хитови во јавноста е позната и по своите облини. Имено таа за да изгледа...
Познати

Ако се прашувате како Дара Бубамара го заведе 20 години помладото момче треба ова да го видите- пејачката во теретана го вежба задникот

Доколку се уште се прашувате како ли успеа Дара Бубамара да го заведе 20 години помладото нејзино момче, ова е вистинскиот доказ. Имено...
Познати

ТЕШКИ ДЕНОВИ ВО ДОМОТ НА ДАРА БУБАМАРА: Нејзиниот син не може никој да го смири, пејачката во солзи по неговата загуба (ФОТО)

Пејачката Дара Бубамара со фановите сподели фотографија по која речиси никој не сакаше да и биде во кожа во овие моменти. Имено денеска...
Познати

Дара Бубамара не изгледа исто како на фотографиите: Овој коментар има добро да ви ги отвори очите за тоа што го гледате на Инстаграм (ФОТО)

Пејачката Дара Бубамара во последно време често споделува фотографии од различни дестинации кои ги посетува со своето 20 години помладо...
Познати

Така и е на Дара Бубамара кога фати 20 години помладо момче- наместо џентлмен тој сосема незаинтересиран за помош на пејачката (ВИДЕО)

Фолк пејачката Дара Бубамара веќе неколку месеци ужива во врската со две децении помладиот Тони. Камерата на српскиот магазин „Папарацо...
Познати

Дали е можно нејзините гради да се природни: Исплива видео снимка од Дара Бубамара без фотошоп, мажите хипнотизирани од глетката

Пејачката Дара Бубамара со секоја своја објава предизвикува лавина на коментари на социјалните мрежи. Овој пат пејачката се снимаше...
Познати

Дара го запозна синот со 20 години помладото момче, фановите и порачаа: Наскоро ќе бркаат девојки заедно, додека ти ќе седиш дома!

Фолкерката Дара – Бубамара ужива во љубовната романса со нејзиниот партнер Тони, кој е помлад од неа речиси две и пол децении. Колку...
Познати

Сепак има 20 години- новото момче на Дара Бубамара на градите истетовира нешто што не би го направил никој тинејџер (ФОТО)

Новото момче на Дара Бубамара кое беше топ тема со месеци наназад, повторно овој пат се најде на сите насловни страници на порталите...