Париз

Пронајдени се 169 резултати на тема „Париз“
Познати

Анастасија направи спектакл на настапот во Париз опкружена само со мажи: Публиката врескаше кога таа го соблече сакото (ФОТО+ВИДЕО)

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ го одржа својот прв настап синоќа во Париз, а насобраните не го криеја ентузијазмот додека од публика...
Познати

КАРЛЕУША „ГРМИ“ ВО ПАРИЗ – имиџ за кој не престанува да се зборува: Ги покажа стомачните па „замавна“ со новата фризура (ФОТО)

Откако ја шокираше јавноста и колегите со напуштањето на Звездите на Гранд, а потоа настапи на белградски Ушче со сосема нов имиџ, Јелена...