Познати

ФОТО: Ева Лонгорија во фустан кој ги истакнува атрибутите, оваа креација ќе сакате да ја видите од секој агол

Сензацијата на црвениот тепих се случи кога таа се појави.

ФОТО: Ева Лонгорија во фустан кој ги истакнува атрибутите, оваа креација ќе сакате да ја видите од секој агол

Ева Лонгорија пристигна на Канскиот филмски фестивал, а се чини дека сите модни ентузијасти премолчено се согласија дека имаме победник.

Лонгорија присуствуваше на премиерата на Kinds Of Kindness, со Ема Стоун и Џо Алвин, во блескав фустан со отворен грб на Elie Saab и со длабоко деколте.

Масивниот дијамантски ѓердан со розови скапоцени камења, соодветни обетки и прстени го комплетираа раскошниот изглед, кој вклучуваше чевли од Сантони, а нејзината коса беше стилизирана во долги, лабави бранови.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria)

Фустанот е вистинско славје на женската силуета од извонредната изработка која ги истакнува облините, до отворениот грб.

Ова е фустан што сакате да го видите од секој агол.

To top