ева лонгорија

Пронајдени се 28 резултати на тема „ева лонгорија“
Познати

Омилената актерка на сите се бореше со вишокот на килограми, сега буквално гори: Прилепениот фустан и ги открива сите облини (ФОТО)

Американската актерка Ева Лонгорија и sвезда во серијата „Очајни домаќинки“ ужива во тропска изолација заедно со своето семејство,...
Познати

Дополнително ќе се испотите на топлото време- Ева Лонгорија во танга на плажа, а откако се сврти од напред покажа и нешто повеќе (ФОТО)

„Очајната домќинка“, Ева Лонгорија, ужива на одмор во Мексико. Таа беше “уловена“ од папараците во провокативно издание, во едноделен...
Познати

Одмаздата на актерките: Ги земаа своите бебиња во раце и се појавија тука, кога ќе ја слушнете причината ќе им дадете поддршка

Режисерката Грета Беламенди на Канскиот филмски фестивал во 2019 година го однесе своето дете на премиерата на нов филм, но обезбедувањето...
Познати

Фановите воодушевени, но модните експерти се фатија за глава: „Ева, со своите 157 сантиметри не си смеела да го облечеш ова“

Ева Лонгорија (43) се појавила на премиерата на филмот „Miss Bala“, а за оваа прилика се одлучила за бела модна комбинација. Имено, познатата...
Познати

Горда мајка и страсна навивачка на Мексико- Ева Лонгорија објави преслатка фотографија од новородениот син која ги разнежни сите (ФОТО)

Актерката Ева Лонгорија која е најпозната по улогата во серијата „очајни домаќинки“ по прв пат стана мајка пред неколку денови на...