фустан

Пронајдени се 67 резултати на тема „фустан“
Познати

Цела Европа се мајтапи со водителката на Евровизија – се пресоблече три пати, а Ѓоковиќ е нејзин голем фан, но не ја ангажирал на свадба поради цената!

Италијанската пејачка Лаура Паузини се пресоблече трипати за време на првата вечер на Евровизија. До самиот крај на првата полуфинална...
Познати

НЕМАЛА ПАРИ ЗА НОВ ФУСТАН: На Евровизија се појави во стариот, па растури – „ми се допаѓаше еден, но беше многу скап“ (ВИДЕО)

Во големото финале на Евровизија се пласираа првите десет финалисти, а меѓу нив и големото изненадување за многумина, претставничката...
Познати

Даде брдо пари, а истиот фустан го имаше принцезата Дијана во нејзината колекција – особено високите потпетици на војвотката не вредат за цената

Војводата и војвотката од Кембриџ ја завршиле својата осумдневна карипска турнеја, а Кејт ги напуштила Бахамите во романтично, интересно...
Познати

Оваа есен овој фустан најмногу ќе се носи- кога жените ќе ја видат оваа комбинација на кралицата веднаш ќе се упатат на шопинг (ФОТО)

Четириесет и осум годишната шпанска кралица Летиција, учествуваше на состанокот на организацијата „ББВА микрофинансирање“ во Мадрид,...