фустан

Пронајдени се 47 резултати на тема „фустан“
Познати

Српската раперка ја ископира Цеца: На кого подобро му стои фустанот што Ражнатовиќ го носеше на свадбата на Вељко? (ФОТО)

Српската раперка Ивана Расиќ попозната како Сајси МС (38) го привлече целото свое внимание на доделувањето на МАК наградите  откако се...
Занимливости

Облече фустан кој личи на полов орган- оваа гостинка на свадба ја нападнаа поради деколтето до папок и овој детаљ од кој ќе се препотите

Неименувана гостинка на една свадбена прослава стана хит на социјалните мрежи ширум целиот свет и тоа само поради својот фустан кој...
Познати

Пиеше таблети со непозната супстанца па ја откри целосната трансформација: Ана Николиќ буквално се стопи, а од оваа поза ќе подзинете (ФОТО)

Српската пејачка Ана Николиќ веќе подолго време водеше битка со килограмите, меѓутоа сега веќе таа го надмина тој проблем, па реши сето...
Познати

За овој фустан сите зборуваат: Таа се појави со безобразно висок шлиц и деколте кое остава без здив (ФОТО)

Светот сè уште зборува за најхрабриот фустан на филмскиот фестивал во Венеција годинава. Го носеше Џесика, манекенка и инфлуенсерка пред...
Познати

Се врати старата Јелена: Ги стисна градите во безобразен фустан и се појави со долга розова коса на снимањето на „Ѕвездите на гранд“ (ФОТО)

Јелена Карлеуша вчера пристигна на снимањето на „Ѕвездите на гранд“ околу 15:15 часот во сексапилно отворен фустан кој максимално и...
Занимливости

Нарачала фустан како на фотографијата на интернет, а тоа што го добила на врата е за луѓе +18, па се охрабрила и го облекла (ВИДЕО)

Студентката Јоди Ховард од Даблин нарачала фустан од интернет, но кога стигнала нарачката го добила најнеочекуваниот производ кој...
Познати

„Можеби тој има љубовница, но јас и понатаму сум најубава“- Откако дозна дека е изневерена Дајана го облече забранетиот фустан (ФОТО)

Речиси нема некој кој не слушнал или прочитал нешто околу бурниот брак на принцезата Дајана и принцот Чарлс. Дајана секогаш беше претставувана...
Познати

Лејди Гага во моќен фустан со шлиц покажа премногу- цел свет се прашува дали ѕвездата се „запуштила“ таму долу (ФОТО)

Една од најголемите планетарни ѕвезди Лејди Гага последниве неколку денови го воодушевува светот со елегантните изданија во кои таа...
Познати

Хрватската пејачката се појави во чуден фустан долг 50 метри- најмалку материјал останало за деколтето кое и направи проблем (ФОТО)

Хрватската пејачка Маја Шупут за финалната емисија на хрватскиот „супер талент“ ги изненади фановите откако се појави во чуден фустан...