Познати

„Е УШТЕ ТАА ИМ ФАЛЕШЕ, ДРАГАНА НЕ ГО ДАВАЈ СИНОТ“: Старлетата позната по оралното задоволување му коментираше на синот на пејачката, тоа што следуваше е ХИТ

„Е УШТЕ ТАА ИМ ФАЛЕШЕ, ДРАГАНА НЕ ГО ДАВАЈ СИНОТ“: Старлетата позната по оралното задоволување му коментираше на синот на пејачката, тоа што следуваше е ХИТ

Синот на Драгана Мирковиќ, Марко Бијелиќ е момчето кое е најозборувано овие денови, особено откако се дозна дека е слободен и ќе наследи се по разводот на неговите родители.

На сето ова се навлекоа многу девојки, па и познатата старлета која му фрли око на синот на пејачката.

Имено познатата ријалити ѕвезда, пејачка и старлета Сенада Нуркиќ попозната како Маца Дискреција вчера не му остана имуна на Марко кој објави нова фотографија на Инстаграм.

Таа му остави три црвени срциња во коментар, но за жал не доби повратен одговор од него.

Сепак, иако коментар од него нема, коментарите почнаа да се нижат од другите следбеници кои се смееја на нејзина сметка.

„Е само уште таа сега им фали“, „Замислите навистина тоа да се случи“, „Па хит, Драгана не го давај синот“, се само дел од коментарите.

 

Инаку Маца Дискреција е позната по тоа што самата тврди дека е експерт за орално задоволување и дека поради тоа и се оштетиле забите со текот на годините, па сега си вградува инпланти.

Најнови вести од Познати

To top