Познати

ЦЕЦА ПРЕСРЕЌНА НА ОВОЈ ДЕН: Пејачката не ја спушта насмевката на лицето, гордата баба објави фотографија, а честитки пристигаат од сите страни! (ФОТО)

ЦЕЦА ПРЕСРЕЌНА НА ОВОЈ ДЕН: Пејачката не ја спушта насмевката на лицето, гордата баба објави фотографија, а честитки пристигаат од сите страни! (ФОТО)

Цеца објави фотографија од малиот Крстан и со емотивни зборови му го честита прекрасниот ден.

Синот на пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ, Вељко Ражнатовиќ, е татко на две момчиња, Жељко и Крстан, кои денес го слави својот прв роденден.

Покрај малиот Крстан, на денешен ден е роден и таткото на Вељко, Аркан. Младиот боксер денеска преку својот инстаграм-профил се огласи и му го честита роденденот на својот син и на својот покоен татко.

А гордата баба пак, речиси истовремено, му честиташе на својот втор внук за прекрасниот ден. Таа преку социјалната мрежа „Х“ објави фотографија на Крстан со емотивни зборови.

„Драг мој Крстане, среќен ти роденден!“ – напиша Цеца и додаде емотикон срце.

Најнови вести од Познати

To top