Занимливости тик ток

Ова ВИДЕО има 17 милиони прегледи: Го наполнил автомобилот со вода и почнал да вози низ градот, видеото стана вирално

На ТикТок се шири вирална снимка од крајно бесмислен потег на друштво од Калифорнија, кое решило да се „разлади“ во својот автомобил полнејќи го со вода. Откако го наполниле автомобилот со вода, тргнале да возат.

Ова ВИДЕО има 17 милиони прегледи: Го наполнил автомобилот со вода и почнал да вози низ градот, видеото стана вирално

На ТикТок се шири вирална снимка од крајно бесмислен потег на друштво од Калифорнија, кое решило да се „разлади“ во својот автомобил полнејќи го со вода. Откако го наполниле автомобилот со вода, тргнале да возат.

Видеото објавено на профилот на корисникот на ТикТок собра дури 17 милиони прегледи и 2 милиони лајкови, како и бројни коментари во кои луѓето ги предупредуваа дека тоа може да биде многу опасно. Исто така, покрај предупредувањата, коментираа и оние кои се шегуваа за ситуацијата на ова друштво.

@duedokk Uber carpool😮‍💨 Subscribe to me❤️‍🔥 @MARK 🥳 @slobnazz ♬ kompa pasión (slowed) – Фрози

„Замислете да ве запре полиција“, „Мајстори, како ќе го испразните автомобилот? и „Како излеговте од автомобилот?“, се дел од коментарите.

@slobnazzz

Pool in the car😁🚙 Subscribe to me👋🏻

♬ Miss You – Oliver Tree & Robin Schulz

@duedokk

CarPool part.2🤤

♬ kompa pasión (slowed) – Фрози

To top