Фудбал

Фудбал

Македонката која била „шефицата“ за перење пари се фалела со луксуз: Уживала на јахти додека правела големи скандали (ФОТО)

Македонската Марија Богојевска е „шефицата“ за перење пари на српскиот менаџер Душан Вељковиќ, која е една од обвинетите во џиновската...
Фудбал

Нова скандалозна изјава која го насмеа целиот Балкан: На Шаќири никако да му дојде памет, па им упати јасна порака на Србите

Фудбалерот на Ливерпул и репрезентативецот на Швајцарија Џердан Шаќири повторно ја тресе јавноста со неговата изјава поврзана за спортот...