Вести

Мицкоски вечерва гостин во Дневникот на Сител телевизија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијн Мицкоски вечерва со почеток од 19 часот ќе гостува во Дневникот на Сител телевизија.

Мицкоски вечерва гостин во Дневникот на Сител телевизија

-Следете го моето гостување во дневникот на Сител Телевизија во 19:00 часот, објави на социјалната мрежа на Фејсбук Мицкоски.

To top