Македонија

Стефковски: 1027 жители на Гази Баба се потпишаа за Силјановска, народот е одлучен за промени!

Градоначалникот на општина Гази Баба преку статус на Фејсбук пишува дека граѓаните на општината масовно се потпишуваат за поддршка на кандидатот за претседател на државата од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Гордана Силјановска Давкова.

Стефковски: 1027 жители на Гази Баба се потпишаа за Силјановска, народот е одлучен за промени!

„❤️Моја Гази Баба Ви се поклонувам‼️

🇲🇰1027 жители на Гази Баба се потпишаа за Гордана Силјановска Давкова‼️

✅Народот е одлучен за промени“, стои во неговиот пост на Фејсбук.

Најнови вести од Македонија

To top