Македонија Избори 2024

Следете во живо: Народен митинг во Ново Село, ќе се обрати Николоски

Следете во живо: Народен митинг во Ново Село, ќе се обрати Николоски

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и носител на листа во Изборна единица 4, Александар Николоски, ќе се обрати пред граѓаните во Ново Село.

Народниот митинг можете да го следите во живо на следниов линк:

Најнови вести од Македонија

To top