Хроника

Жена пријавена во полиција, го нападнала сопругот

Жена пријавена во полиција, го нападнала сопругот

На 31.03.2024 во 13.00 часот во ОВР Струга е пријавено дека Н.С. од струшко село физички го нападнала нејзиниот сопруг.

По целосно документирање на настанот, против неа ќе биде поднесена соодветна пријава, информира МВР.

To top