напад

Пронајдени се 265 резултати на тема „напад“
Познати

Целиот регион ја осудува, но таа упорно дрско провоцира: Карлеуша нападна фоторепортер, а кога ќе видите каде го фати ќе ви се слоши (ФОТО)

Јелена Карлеуша вчера се појави на суд каде имаше две судења, едното со Светлана Цеца Ражнатовиќ, а другото со Оњен Врањеш. По завршување...
Вести

Хаос на протест во кумановско: Нападната инспекторка, повреден претседател на месната заедница, еден насилник приведен (ВИДЕО)

Претседателот на месната заедница и инспекторка за животна средина биле жртви на насилници во „Шупли камен“. Како што дознава КУРИР,...
Познати

ВИДЕО: Аријана Гранде се врати на местото на злосторството, две години по терористичкиот напад на нејзиниот концерт

Аријана Гранде признала дека е нервозна пред настапот во градот во кој на нејзин концерт беа убиени 22 лица. Таа пред две години одржа...