напад

Пронајдени се 306 резултати на тема „напад“
Вести

МНР не знае колку македонски државјани има во Ирак и дали се загрозени по нападот на американските воени бази

Очите на светската јавноста се врепени кон случувањата во Ирак по нападот на Иран врз американски воени бази. Јавноста го чека обраќањето...
Вести

Трајановски за нападот на Трајковски: Крајно кукавички е во мрак да нападнеш и да избегаш, насилниците да се пронајдат

Поранешниот градоначалник на Град Скопје Коце Трајановски преку социјалните мрежи се огласи во врска со нападот на екс градоначалникот...