Хроника мвр билтен

Штипјанец извршил обљуба врз малолено девојче

На 11.03.2024 во 10.00 часот во ОВР Крива Паланка, 32-годишна жена од Крива Паланка пријавила дека Б.Д. од Штип извршил обљуба врз нејзината малолетна ќерка.

Штипјанец извршил обљуба врз малолено девојче

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

To top