Хроника полицијата работи на случајот

Ограбена бензиска пумпа во Гази Баба

Денеска (30.12.2023) во 03.36 часот во СВР Скопје било пријавено дека во бензинска пумпа на подрачјето на Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Ограбена бензиска пумпа во Гази Баба

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

To top