Хроника мвр билтен

Обид за грабеж во обложувалница во Кисела Вода

На 10.03.2024 во 23.23 часот во СВР Скопје било пријавено дека во спортска обложувалница на подрачје на Кисела Вода едно лице со закана кон вработениот се обидело да одземе пари, но не успеало.

Обид за грабеж во обложувалница во Кисела Вода

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

To top