Хроника СВР Скопје

Неколку лица претепале скопјанец во Градски парк

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Неколку лица претепале скопјанец во Градски парк

На 13.06.2024 во 11:30 часот во СВР Скопје, В.А.(57) од Скопје пријавил дека околу 01:00 часот на работното место во угостителски објект во Градски парк Скопје бил физички нападнат од неколку лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

To top