Хроника Тепачка утрово

Млад скопјанец претепан во дискотека во Градски парк

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Млад скопјанец претепан во дискотека во Градски парк

Денеска (10.12.2023) во 04.50 часот во СВР Скопје Л.А.(20) од Скопје пријавил дека околу 03.20 часот во дискотека во Градскиот парк во Скопје, бил физички нападнат од едно лице. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

To top