Хроника Центар

Малолетник нападнал тинејџер во Скопје

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Малолетник нападнал тинејџер во Скопје

На 30.11.2023 во 15.30 часот во СВР Скопје, Н.Г.(19) од Скопје пријавил дека на 29.11.2023 околу 21.35 часот на подрачјето на Центар бил физички нападнат од еден малолетник.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

To top