Хроника Банална причина

Две лица го претепале во Аеродром- ова е причината

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, велат од МВР.

Две лица го претепале во Аеродром- ова е причината

Денеска (26.11.2023) во 00.05 часот Г.Г.(41) од Пробиштип, а со престојувалиште во Скопје, пријавил дека на подрачјето на Аеродром, по претходно недоразбирање во сообраќајот бил физички нападнат од две лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, велат од МВР.

To top