жени

Пронајдени се 317 резултати на тема „жени“
Вести

Министерките за надворешни работи на 16 земји ги повикаа Талибанците да ја повлечат одлуката за образование на девојчињата

Министерките за надворешни работи на 16 земји денеска изјавија дека се „длабоко разочарани“ од одлуката на Талибанците да не дозволат...