загинат

Пронајдени се 26 резултати на тема „загинат“
Хроника

Тешка сообраќајна несреќа во Македонија: Со „Опел зафира“ удрил во „Голф“, па излетал од коловозот и загинал на лице место

На 21.07.2019 во 01.10 часот на магистралниот пат Струмица-Радовиш, на делницата за Струмица до Василевска раскрсница, Ј.Ц.(33) од с.Ораовица,...
Познати

Семејна трагедија во семејството на славната актерка: Пијан возач го уби нејзиниот братучед, таа моли за донација (ФОТО)

Американската актерка Сара Хајланд,која воедно е и ѕвезда на серијата „Модерна фамилија“ доживеала семејна трагедија, откако нејзиниот...