загинат возач

Пронајдени се 9 резултати на тема „загинат возач“
Хроника

ТРАГЕДИЈА ВО МАКЕДОНИЈА: Излетал од патот и завршил во провалија каде загинал на лице место, автомобилот го забележал случаен минувач

Четириест и четиригодишен жител на селото Арбанашко загинал, откако со возилото излетал од патот и паднал во провалија. Несреќата се...