врска

Пронајдени се 31 резултати на тема „врска“
Живот и стил

Сите ги обвинуваат, а тој вака зборува за својата љубов: „Имаше хемија меѓу нас од старт, но таа имаше 21 година, а јас 60 години“

Џое Леон веќе 5 години е во врска со неговата девојка Ангела и неговата врска е иста како и вашата, со исклучок на тоа што тој е 39 години...
Познати

Ќе ви пукне срцето: Вака славната пејачка Аријана Гранде се прости од своето момче кое почина на 26 години (ФОТО)

Американскиот репер Мек Милер беше пронајден мртов пред два дена во својот стан во долината Сан Фернандо, а медиумите како причина за...