водителка

Пронајдени се 58 резултати на тема „водителка“
Познати

Ги надмина очекувањата на гледачите: Водителката на гранд се разголи пред малите екрани како никогаш досега (ФОТО)

Водителката на Ѕвездите на Гранд Сања Кужет се појави во никогаш попровокативно издание. Нежно розовиот фустан кој јасно ја покажуваше...
Познати

ФОТО: Веќе не ја кријат љубовта, водителката Ана Михајловски во врска со актерот од популарниот филм „Јужен ветер“

Водителката Ана Михајловски и актерот Вук Костиќ веќе неколку месеци се во емотивна врска, а повеќе не ја кријат љубовта од јавноста. Парот...
Познати

Водителката на која автобус и ја откина раката се врати пред екраните: Облечена цела во црно и променет имиџ ги покажа последиците

Српската водителка Деа Ѓурѓевиќ по тешката сообраќајна несреќа повторно се врати пред малите екрани. Таа пред малите екрани за прв...
Познати

Водителка на реално шоу иде во затвор: Полицијата ја уапси откако го претепала своето момче кое со тешки повреди завршило во болница (ФОТО)

Каролин Флек е една од најпопуларните водителки во Велика Британија која овие денови е во центарот на вниманието поради огромен скандал...
Познати

Секоја жена ја посакува нејзината новогодишна желба: Водителката се шпекулира дека се разведува, а нејзиниот одговор е повеќе од тоа!

Познатата српска водителка Сања Маринковиќ вчеравечер гостуваше во емисијата „Амиџи шоу“ и во една прилика проговори за гласините...
Познати

Водителката ослепе поради поранешното момче- ја измачувал 8 часа, а потоа го викнал пријателот на помош и ја полиле со солна киселина

Британската водителка Кејти Пајпер во 2008 година преживеала вистински пекол кога тогашното момче ја измачувало и претепало, а потоа...
Познати

Познатата водителка не знаеше дека ја снима камерата, па го подигна фустанчето, но и нозете- криви се колегите за оваа незгодна поза (ФОТО)

Популарната српска водителка Сања Маринковиќ со години наназад ја води емисијата „Магазин Ин“ која се занимава со машко- женските...
Познати

Познатата српска водителка ги замоли фоторепортерите да не и го фотографираат задникот и гаќичките- тие ќе погрешеа ако ја послушаа (ФОТО)

Убавата српска водителка која гледачите ја препознаваат по водењето на реалното шоу „Задруга“, Душица Јаковлевиќ вчеравечер се појави...
Познати

Тежок и болен период во животот на водителката на „Гранд“- насмевката ми е маска за тоа што им се случува на моите родители во моментов

Водителката Сања Кужет се појави со својот сопруг Немања Живојиновиќ на 60-тиот роденден на пејачката Ана Бекута. Иако не ја гледаме...
Познати

Им помагаше на луѓето да ја вратат изгубената љубов, а и самата беше оставена- денес ужива целосно во животот (ФОТО)

Српската водителка Катарина Шишмановиќ остана запаметена како водителка на емисијата чија главна тема беше љубовта – „Се за љубовта“. Сепак...
Познати

Храбрата водителка ги надмина границите дозволени за на телевизија: Се појави со џиновско деколте и без градник на себе (ФОТО)

Во студиото на Пинк овој викенд се одржа финалето на „Пинкови Ѕвезди“, а во центарот на вниманието беше водителката која направи најхрабар...
Познати

Се породи поранешната девојка на Вељко Ражнатовиќ- кога ќе дознаете како ќе се вика бебето се ќе ви стане јасно (ФОТО)

Се породи српската водителка која беше во емотивна врска со синот на Цеца и на свет донесе девојче. Таа откако раскина со Вељко Ражнатовиќ...
Музика

СКАНДАЛ: Еден час пред финалето водителката на Евровизија по грешка ја објави табелата со победникот- еве на кое место е Македонија!

За неполн час во Тел Авив, Израел ќе започне евровизиското финале кое со нетрпение го очекува цела Европа. Македонија ќе настапи осма...
Познати

Водителката на Евровизија ги надмина границите: Се појави без градник, а камерите пренесоа во живо како едната града и излета од фустанот

Вечерва во Тел Авив се одржува Евровизија, која ја следи речиси половина свет во живо. Една од водителките очигледно е најхрабра од сите,...
Познати

ВИДЕО: Ја гледаме секој ден – водителката на утринската програма „Ја сакам Македонија“ пред 20 години изгледала вака

Водителката на утринската програма на Сител, „Ја сакам Македонија“, Елена Стојановска, на социјалните мрежи сподели видео од пред...
Познати

Прво се оперирала таа за да се увери, а потоа му дозволила на синот- водителката на „Гранд“ откри емотивен семеен детаљ (ФОТО)

Водителката на „Ѕвездите на гранд“ Сања Кужет на 31 година се одлучила на храбар потег и одлука која најмногу му била од корист на нејзиниот...