водител

Пронајдени се 15 резултати на тема „водител“
Занимливости

Водителот ќе се онесвестеше од страв, а на ова видео се смее цел свет: Неговата реакција кога виде што има во близина (ВИДЕО)

Репортер од американската држава Монтана доживеа голем шок за време на јавување во живо. Тој забележа дека кон него се движат бизони. Деон...
Занимливости

Водителот сакаше да направи селфи среде вестите, потоа падна од столчето- реакцијата на водителката ќе ве остави во неверување (ВИДЕО)

Водителот на Фокс Њуз Рајмонд Ајоро стана хит на интернет откако сакаше да направи селфи со својата колешка водителката Лаура Играхам. Водителскиот...