владимир путин

Пронајдени се 65 резултати на тема „владимир путин“
Занимливости

Хрватска компанија удри по организаторите на СП- Откако ја оставија да накисне Колинда на Путин му испратија чадори од нивниот бренд

Финалето помеѓу Франција и Хрватска на Светското првенство во Русија се уште е топ тема во сите светски медиуми. Според некој истражувања...
Занимливости

Мистеријата откриена- еве зошто Путин прв доби чадор на СП, додека Колинда и Макрон останаа накиснати на дождот (ФОТО)

По победата на Франција во неделното финале на СП, речиси најголемото внимание при доделувањето на пехарот, наместо фудбалерите го...