тимур дибиров

Пронајдени се 36 резултати на тема „тимур дибиров“
Ракомет

Лазаров е далеку на врвот: Дибиров после Алборг стана трет најдобар стрелец во историјата на Лигата на шампионите

Одличниот настап на Тимур Дибиров против Алборг и шесте постигнати гола го искачија Русинот на третото место на вечната листа најдобри...
Познати

Вардаровите херои луксузните автомобили ги кријат како змија нозете- Дибиров вози исти како Ван Перси, Самсоненко вистински „ѕвер“

Ракометарите на Вардар овие денови се вистинска сензација низ цела Европа, не само дома во Македонија. Иако спортските икони веќе неколку...