тесла

Пронајдени се 48 резултати на тема „тесла“
Занимливости

Финец реши да го разнесе својот Tesla Model S, откако слушна колку ќе чини поправка на батеријата(ВИДЕО)

Во Финска, незадоволен сопственик на Tesla Model S од 2013 година решил буквално да го разнесе својот автомобил со експлозив во знак на незадоволство...