тешка сообраќајна несреќа

Пронајдени се 13 резултати на тема „тешка сообраќајна несреќа“
Хроника

Две млади момчиња се судрија среде полноќ со своите автомобили- итно пренесени во болница, еве ги деталите

На 11.10.2020 во 01.40 часот во СВР Битола било пријавено дека се случила сообраќајна незгода на крстосница со кружен тек, составена од ул.„Филип...
Хроника

ТРАГЕДИЈА ВО МАКЕДОНИЈА: Едно лице загина, друго е тешко повредено во страшна сообраќајка, шест пожарникари интервенирале (ФОТО)

Денес рано изутрина, 13.10.2019 година во 05.00 часот со едно против пожарно возило и 6 пожарникари во близина на с.Радичево, ТППЕ Струмица учествуваше...